Gümüşhane İŞGEM Başvuruları Başladı

16 Nov 2017
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

                                                                                                                                               14 Kasım 2017

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği mali işbirliği ile finanse edilen, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen, Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından uygulanan Gümüşhane Geleneksel ve Organik Ürünler İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Projesi kapsamında ön başvuruların kabul edilmesine başlanmıştır.İş fikri olanlar ve bu fikri hayata geçirmek isteyenler:

İŞGEM bünyesinde, girişimcilere ve KOBİ’lere sunulması planlanan hizmetler, destekler ve KOSGEB tarafından sağlanan teşvik imkânlarıyla, yeni girişimcilere ve mevcut firmalara kapılarını açmaya hazırlanan İŞGEM için ön başvuru sürecini takiben, seçilen başvuru sahiplerine ücretsiz danışmanlık ve eğitim hizmetleri verilecektir.

Başvuruların kabul edilmesinde sektörel ya da teknik anlamda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İŞGEM bünyesinde faaliyet gösterecek girişimcilerin/şirketlerin tespit edilmesi amacı ile kabul edilecek olan ön başvuru formları girişimcilik fikri olan ve bu fikri hayata geçirmek tüm isteyen herkese açıktır.

İŞGEM bünyesine girişimci olarak yer almak isteyen şahıs veya şirketlerin 01 Aralık 2017 tarihine kadar başvuru formlarını aşağıda yer alan Gümüşhane İŞGEM web sayfasındaki “İŞGEM’e Başvuru” bölümünden elektronik olarak,  ya da aşağıda verilen adrese gelerek elden teslim etmeleri gerekmektedir. Yapılacak değerlendirmenin ardından başvuru sahiplerine süreç ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

 

Adres              : Karaer Mahallesi Hürriyet Caddesi Nil Apt. No:6/1 Gümüşhane / Türkiye

Telefon           : +90 456 213 24 26

Web                 : http://www.gumusisgem.com/